Polisle kedi fare oyunu

Polisle kedi fare oyunu

Gifa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kısa’nın kardeşi Serkan Kısa’yı öldürmek amacıyla 8 el ateş açan tetikçi Emre Yalçın, soruşturmayı yürüten polislerle adeta dalga geçiyor.

14 Şubat 2019 - 09:50 - Güncelleme: 15 Şubat 2019 - 12:39

Gifa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kısa’nın kardeşi Serkan Kısa’yı öldürmek amacıyla 8 el ateş açan tetikçi Emre Yalçın, polislerle adeta dalga geçiyor. 


Yanlış şifre vererek telefonu kilitletti

Elde edilen bilgilere göre, Yalçın’ın telefonunun şifresini çözmeye çalışan polislerle adeta kedinin fareyle oynaması misali dalga geçip  yanlış şifre vererek telefonun  kilitlenmesine neden olduğu belirtildi. 


İfadesini sürekli değiştiriyor

Tetikçi Yalçın’ın soruşturmayı yürüten Lefkoşa Polis Müdürü Ahmet Soyalan ve ekibine ise, her gün farklı farklı ifadeler vererek polisin azmettiriciye ulaşmasına da engel olduğu ifade ediliyor.  


Yarın yeniden mahkemeye çıkacak

Tetikçi Emre Yalçın’ı bir türlü konuşturamayan Lefkoşa Polis Müdürü Ahmet Soyalan ve ekibinin 3 günlük tutukluluk süresi yarın dolan ve yeniden mahkeme huzuruna çıkacak olan tetikçi Emre Yalçın’ın cezaevine gönderilmesini talep edip olayı soğutmaya çalışacakları belirtiliyor. 


Peşini bırakmayacağız

Yeni Bakış gazetesi olarak, polis bu alçakça saldırıyı aydınlatıp azmettiriciyi deşifre edene kadar hasır altı edilmesine imkan tanımayacağımızı belirtiriz. Bu ve benzeri olayların üstü kapatıldığı sürece, ülkede korku imparatorluğunu hakim kılmak isteyenler kazanacak, vatandaş ise kendi topraklarında korku ve endişe altında yaşamak zorunda kalacak.   


Manavoğlu, Soyalan’dan neden çekiniyor?

Bu arada, olayın üzerinden 2 haftalık bir süre geçmesine karşın, azmettiriciye bir türlü ulaşamayan Ahmet Soyalan ve soruşturma ekibinin hala görevden el çekitirilmemesi, “Polis Genel Müdürü Süleyman Manavoğlu, Soyalan’dan çekiniyor” şeklinde yorumlara neden oldu.

Bu haber 559 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çakıcı’ya şok suçlama!
Çakıcı’ya şok suçlama!
Sri Lanka hükümetinden itiraf
Sri Lanka hükümetinden itiraf